42 חוות דעת

לכל חוות הדעת

איתמר

4.8

ניר ליווה אותי בתהליך בקשה לויזת עסקים מסוג E1 והיום אנחנו 4 חודשים לאחר שהתחלנו את התהליך ואני ומשפחתי קיבלנו ויזה ל-4.5 שנים הקרובות. בתחילת הדרך עם ניר חשבנו לכוון ל-E2 אבל אחרי שהצגתי לניר את מבנה ואופי הפעילות העסקית הוא המליץ להגיש E1 - המלצה שהתבררה כמוצלחת ביותר. בניית התיק לא הייתה פשוטה אבל רצינו לעשות הכל לפי הדרישות באופן מדויק וניר היה שם כדי להנחות עם הניסיון והידע להבדיל בין עיקר לתפל. על אף רמת העצמאות הגבוהה שלי בשלבים מסוימים בבניית התיק, אני לא ממליץ לאף אחד לעבור את התהליך הזה ללא עורך דין מומחה. תודה על הכל ניר!

21.06.2024

דין וגילי גולדמן

5.0

את המסע שלנו עם ניר התחלנו און ליין. הגענו אליו בעקבות ההמלצות המרובות שהיו לו. כבר בפגישת ייעוץ היה ברור לנו שההמלצות לא מתחילות לתאר כמה הוא מקצועי ומה שהיה לנו הכי חשוב-איכפתי. ניר נתן לנו מפת דרכים מדוייקת ואת כל המידע שהיינו צריכים, הוא היה זמין לנו לכל שאלה ובקשה לאורך כל הדרך. ניר כל הזמן עם היד על הדופק עם השינויים שמתרחשים בתחום. כשהיו לנו שאלות לגבי החוויה עצמה הוא הפנה אותנו ללקוחות שלו שעברו איתו את התהליך למידע נוסף מהנסיון שלהם, אפילו הלקוחות שלו הם 5/5 :) אבל מה שהכי התרשמנו ממנו זה הרמת איכפתיות והדאגה, ניר יצא מגדרו עבורנו בכל דרך אפשרית. גם אם היה שיהוק בדרך הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך בזכות מי שהוא והיחס שלו כלפינו. אנחנו ממליצים עליו לכל מכר/חבר/קרוב משפחה. השירות שלו זה 12/10 כשתגיעו אליו לפגישת ייעוץ אתם תבינו בדיוק על מה מדובר :) We started our journey with Nir online. We came to him following the many recommendations he had. It was already clear to us at the consultation meeting that the recommendations do not begin to describe how professional he is and what was most important to us - caring. Nir gave us an exact road map and all the information we needed, he was available to us for any question and request all along the way. Nir constantly has his hand on the pulse with the changes that are taking place in the field. When we had questions about the experience itself, he directed us to his clients who went through the process with him for more information from their experience, even his clients are 5/5 :) But what we were most impressed by was his care and concern, Nir went out of his way for us in every possible way. Even if there was a hiccup along the way, we felt that we had someone to trust due to who he is and his attitude towards us. We recommend him to any acquaintance/friend/relative. His service is 12/10 when you come to him for a consultation you will understand exactly what it is about :)

12.06.2024

Vasjana Kycyku

5.0

I recently worked with Nir to file my E2 visa in the Toronto Consulate and highly recommend his services. His deep understanding of the E2 visa process and immigration laws was clear from the start. Nir provided personalized, responsive support, always ready to answer my questions and offer guidance. His attention to detail in reviewing documents and preparing my application was exceptional. Nir has a special talent when it comes to understanding the uniqueness of your business and ensuring your readiness for success and E2 eligibility. Nir also helped me prepare thoroughly for the visa interview, which boosted my confidence. Throughout, Nir was professional, calm, and reassuring, making the complex process much more manageable. Thanks to his expertise and support, my E2 visa application was successful. For anyone needing assistance with their E2 visa, Nir is the go-to expert for reliable, professional, and effective support.

17.05.2024

ליאור מימון

5.0

היה לי ולאשתי קרול העונג לעבוד עם עו"ד ניר , הכל זרם בניחותה הוא היה אדיב וענייני לאורך כל הדרך כל פנייה שלנו נענתה מיידית ,ניר הקנה בנו ביטחון שאם נלך בדרך שהתווה לנו נצליח להשיג את המיוחל !!! ואכן היום הזה הגיע - היום 13,05,2024 עברנו ראיון בקונסוליה האמריקאית בהצלחה רבה, ואפילו נהנינו עם המראיינת . הכל בזכות עבודת הכנה מצויינת של ניר תודה לך על דרך חדשה לי ולאשתי . אוהבים קרול וליאור

13.05.2024

טלי ואורן אזולאי

5.0

ממליצים בחום על עוי ניר אביבי שליווה אותנו בתהליך שלם מרגע שיחת ההיכרות ועד לשלב הסופי (ראיון בשגרירות), לאורך כל התהליך תמיד היה שם בכל שאלה שנשאלה בסבלנות ובנעימות, הפיג חששות בכל פעם שעלו, מקצועי ומקצועני בתחום , שיתף ושיקף תהליכים שביצע,בנה תוכנית עיסקית ברמה גבוהה מאוד, דאג לעשות לנו שיחת הכנה ערב לפני הראיון ולוודא כי יש בידנו את כל הנדרש וכי אנחנו מוכנים . אין ספק כי עשינו את הבחירה הנכונה . אם אתם מחפשים עוי לעינייני הגירה ניר הוא הכתובת בשבילכם - על שירות כנות ומקצועיות לא מתפשרים!!!

17.04.2024
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 42 חוות דעת ב-