24 חוות דעת

לכל חוות הדעת

גיל

5.0

עו"ד מיכאל התנהל באופן מאד מקצועי יחד עם המון רגישות אמפתיה טהקשבה. ענה לכל טלפון שלי וחזר אלי מהר בכל פעם שהשארתי הודעה. אני מאד מרוצה וממליץ בחום

26.11.2023

דינרה רבין

5.0

אני רוצה להגיד שעו"ד מיכאל פיינברג מומחה מקצועי בתחום והיה לי הכיף לעבוד איתו. תמיד ידע להקשיב בסבלנות לכל השאלות והדאגות שהיו לי, והבין במדויק את הצרכים המיוחדים שלי. הוא הציע פתרונות חכמים ויצירתיים לבעיות ונתן לי הרגשה של ביטחון ושלווה. מיכאל ידע להסביר לי את המשפטים המורכבים בצורה ברורה ונתן לי את הכלים הנדרשים כדי לקבל החלטות מושכלות. התהליך היה חלק ושוטף בזכות יכולות התקשורת המעולות שלו. אני מודה לו על ההתמודדות המקצועית והאישית וממליצה בחום על שירותיו לכל מי שמחפש עורך דין !

13.06.2023

כפיר

5.0

עורך דין מקצועי אמין איכותי עם שירות ברמה גבוה מאוד הלקוח אצלו קודם להכל מנסח בקשות ברמה הגבוה ביותר בעל ידע רחב בתחום עם לב ענק!!!

09.05.2023

סנדרה

5.0

עו״ד מיכאל פיינברג הוא ייצג אותי בהליך זמני שהות ובהליך אפוטרופוס שהגיש נגדי בן הזוג לשעבר, מיכאל מאוד מקצועי הוא ניצח לי את שניי התיקים ועשה עבודה מעולה, אני ממצלה עליו מכול הלב הבטחה להצלחה.

02.05.2023

יסמין

5.0

שמי יסמין נוריאל ואני לקוחה של עורך דין מיכאל פיינברג. אני אם חד הורית לשתי בנות 15 ו12. פניתי אליו בבקשה לערוך לי ולהורים שלי ולאב בנותיי הסכם שכל תקופה קצרה של חגים וחופשות ינתן אישור מיוחד לבנות לצאת מהארץ וכמובן כשהבנות שבות ארצה צו העיכוב חל עליהו. מיכאל ערך הסכם בצורה מקצועית עם הרבה סבלנות ויעילות רבה. אני גאה בו על הדרך בצורה יוצאת מן הכלל. ממש היום ההסכם קיבל תוקף משפטי מהשופטת מירה דהן מרחןק. שוב גאה בו על המקצועיו.מאד שירותי סבלני וסובלני. מאחלת לו הצלחה בהמשך הדרך.

20.04.2023
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 24 חוות דעת ב-