21 חוות דעת

לכל חוות הדעת

שלכת אליהו

5.0

הגעתי לעו"ד מרציאנו על מנת להתייעץ בנוגע לתביעת פיצויים מחברת הביטוח לאחר תאונת דרכים שעברתי. לא הבנתי בזה שום דבר ורק רציתי להבין את הסיטואציה ומה אפשר לעשות. תוך כמה דקות, כבר היה מאוד ברור שהוא האיש למשימה. הוא נעים הליכות, מדבר בגובה העיניים, חדור מוטיבציה וניכר שהוא מאוד אוהב את מה שהוא עושה. במשך שנתיים הוא טיפל בתיק שלי אל מול חברת הביטוח, שהערימה לא מעט קשיים. הוא פירט והסביר לי את כל מה שהיה צריך, בכל שלב בדרך, אל מול כל המשוכות שהעבירו אותנו, ובאמת הרגשתי שאפשר לסמוך עליו ועל המילה שלו. בסופו של דבר, יצאתי עם הרבה יותר ממה שציפיתי, אחרי שעו"ד מרציאנו נאלץ לעבור תלאות אל מול חברת הביטוח. אני באמת ממליצה עליו בחום רב.

30.08.2021

ה.

5.0

עורך דין מרסיאנו טיפל בתביעת פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו לי כתוצאה מרשלנות של מכון לייזר. בסופו של יום קיבלתי פיצוי יפה, גבוה בהרבה ממה שציפיתי לו, ואני מרוצה מאוד מהטיפול המקצועי שלו בתיק שלי. ממליצה בחום לכל מי שנפגע להתייעץ איתו

24.08.2021

הדס סלע

5.0

עו"ד מרסיאנו מקצועי, אדיב וענייני, ענה בשמחה ובנחת על כל שאלה ויידע אותנו בכל שלב. הרבה מעבר לציפיות שלנו. ממליצים בחום לפנות אליו במידת הצורך ולהנות משירות אמין ומקצועי.

02.05.2021

אבי מרסיאנו

5.0

קיבלנו שרות חם מתחשב מקצועי ו הכי חשוב. יעיל.

29.04.2021

עדי גרוס

5.0

יהונתן מרסיאנו היה תמיד מאוד סבלני לגבי כל שאלה ובקשה שהייתה לי. ענה במהירות לכל הודעה שהשארתי ובאופן עקבי נתן לי הרגשה שהוא דואג ומטפל בתיק שלי. כל הטיפול נעשה בהרגשה נעימה, בסבלנות וברצינות! אין ספק שעכשיו יודעת שיש לי למי לפנות בכל בעיה כזו או אחרת שתתעורר בחיי.

27.04.2021
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 21 חוות דעת ב-