45 חוות דעת

לכל חוות הדעת

א.

5.0

עו"ד עידית היא מקצועית, מנוסה, בקיאה בדין ובפסיקה, חכמה, רגישה,קשובה ואנושית. היתה זמינה ונגישה. סומכים עליה בעיניים עצומות . ממליצים עליה בחום.

26.12.2023

נמרוד יצחקי

5.0

בעת מצוקה או בשעת משבר, נותנת בעבודה את הלב עם הנשמה, במסירות שאין סוף ואין די-לה. ראש גדול ,בחריצת גורלות של אנשים ודינם במתן עיצה הכי טובה שתמצא. על נקודות בראייתך שאת האמת לא מסלפת, במקצועיות ויחס אישי. תודה על הטיב והאמון תודה על העבודה שביצעת, ועל הדרך הארוכה שהלכנו עד לקבלת ההחלטה הכי טובה שמצאנו.

20.11.2023

א.

5.0

עו״ד עידית הינה אדם מדהים ואשת מקצוע יוצאת דופן, באמצע הסערה יודעת לנווט את הספינה לחוף מבטחים בצורה ראויה לציון. תמיד זמינה, תמיד תומכת, מהרגע הראשון מורגשת תחושת משפחתיות ואכפתיות. ממליץ בחום.

13.09.2023

אסף

5.0

נפגשנו עם עו"ד עידית רייכרט להתייעצות במקרה פלילי חמור שנעשה להוריי עידית פעלה ברגישות יתרה והכילה את הורי בצורה מופלאה. הסבירה את ההליך בצורה מאוד מקצועית והפתיעה שהמליצה שבמקרה שלנו אין צורך לקחת את שירותיה (רק באם תהיה החמרה או מקרה פלילי נוסף). דבר זה בהחלט מעיד על אמינותה. בתקווה שלא נצטרך, אך אם נצטרך לא נהסס לקחת את שרותיה תודה

05.09.2023

שלוה לוי

5.0

אל עידית הגעתי לפני יותר משנה, עם בקשה להגיש ערעור על התיק שלי. כולם אמרו לי שערעור זה הליך מורכב ובלתי אפשרי. שלא שווה את הזמן והטרחה שלי. היא עשתה את הבלתי אפשרי! מקצועיות ובקיאות לאורך כל הדרך, חפרה ובדקה הכל לפרטים הקטנים והחשובים כדי לא לפספס שום דבר, ליווי אישי צמוד במקרה מורכב ומסובך (ומתמשך), הסבירה לי כל שלב ושלב בצורה נעימה וברורה, דחפה את התיק עם כל הקשרים האפשריים ונלחמה עבורי כמו לביאה אמתית, הייתה זמינה לכל שאלה ותהייה שהייתה לי מעל ומעבר למצופה ולמקובל. תודה לך עידית.

19.07.2023
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 45 חוות דעת ב-