28 חוות דעת

לכל חוות הדעת

ע.ס.

5.0

במילה אחת "מלאך" !!! מתנהל כבר שש שנים בהליכים משפטיים מורכבים וקשים בדיני משפחה... עברתי לא מעט עורכי דין בהליכים ויכול לומר שרכשתי המון נסיון בהתנהלות מולם...את הילה (המלאך) הכנסתי כמגשרת בעיניין ספציפי באחד ההליכים ...המלאך הזאת גרמה לי "לשכוח" שאני נמצא בתוך צרת חיי,יש לה יכולת אדירה להקשבה,סבלנות והמון איכפתיות כאילו התיק הוא חלק מחייה. ישרה , הגונה ומהממת. מומלצת ביותר.

3.12.2020

ע.ד.

5.0

עו"ד הילה וינטרוב, היא עו"ד מצוינת ששמה את הלקוח במרכז. עו"ד וינטרוב טיפלה בתיק שלי במסירות אין קץ, הייתה זמינה לכל שאלה או בקשה שלי וידעה לענות במקצועיות ובמהירות! עו"ד וינטרוב עבדה ללא לאות על תיק הגירושין הסבוך שלי גם הרבה מעבר לשעות העבודה, ועמדה בהבטחותיה פעם אחר פעם לעמוד בדד ליין הנוקשה (שהציבה לעצמה) ולהציג תוצרים הכי טובים שיכולתי לייחל להם במאבק המשפטי! מאבק שדורש לא פעם תגובות מהירות ומקצועיות. כאחד. אם אפשר לסכם במשפט, אז אציין ואשבח את עו"ד הילה וינטרוב שנותנת את היחס המקצועי מחד, ומאידך (ולעיתים לא פחות חשוב מהפן המקצועי) מלווה את הלקוח בבטחה לעבר הניצחון ועושה זאת ברגישות המתבקשת ביחס אמפטי, חם ובעיקר - אנושי. עו"ד טוב הוא עו"ד שעוזר ומייעץ ללקוח שלו לבחור בדרך הנכונה. גם אם הלקוח לא רואה או מבין זאת. וזאת בדיוק הילה. ממליץ בחום!!!

1.12.2020

י

5.0

שירות מקצועי, אדיב ומקיף. ממליץ למי שלצערו נקלע לסיטואציה שהוא זקוק לעוד"ד וינטרוב לעבוד יחד איתה.

1.12.2020

ש.ס.

4.8

הילה היתה נוכחת בתיק שהתחיל בצורה פשוטה אך הלך והסתבך והגיע למקומות קשים ומרים. המקצועיות וקור הרוח שלה עזרו להתמודד עם הקשיים הללו של גירושין אשר מדוברים לעיתים נדירות מידי .

30.11.2020

א.צ.

5.0

אז בתחילת המסע שלי בגיל 23 עם תינוקת בת חודש ואב שמתנער מאחריות פגשתי את עורכת דין הילה וינטרוב לאחר שקיבלתי עליה המלצה חמה מחבר קרוב . השיחה הראשונה הייתה כמו האור בקצה המנהרה בשבילי , הילה החזירה בי את התקווה אחרי שכבר נכנעתי לפרוצדורה והרמתי ידיים ! כל יום אני מודה לאל שהפגיש אותי ואת הקטנה שלי עם אישה ששמה את כל כולה עבורי ועבור התינוקת שלי ונלחמת בשבילנו ! אמליץ עליך בחום לכל היקרים לי

30.11.2020
דירוג של 5.0 מתוך 5 מבוסס על 28 חוות דעת ב-