אודות LawReviews

אתר LawReviews הוקם על מנת לספק מידע עדכני ואמין על עורכי דין בישראל ולאפשר לעורכי דין לנהל ולחזק את הנוכחות שלהם באינטרנט.

הייחודיות של אתר LawReviews היא בהיותו פלטפורמה המאפשרת לציבור לקבל מידע אודות מאות משרדי עורכי דין על בסיס חוות דעת עדכניות שפורסמו על-ידי לקוחות שלהם בלבד. מלבד חוות דעת אותנטיות, ניתן למצוא בעמוד העו"ד גם מידע אודות תחומי העיסוק של המשרד, שפות בהן ניתן השירות, מיקום המשרד, אפשרות לקיום ייעוץ וירטואלי ועוד…

אם בעבר אנשים איתרו עורכי דין על בסיס המלצות "מפה לאוזן" מבני משפחה או מכרים או שערכו חיפוש אודות עורכי דין בפורומים שונים כדי לאתר חוות דעת מלקוחות עבר, הרי שכיום קיימת פלטפורמה המרכזת את כלל המידע על עורכי דין בישראל.

אתר LawReviews מאפשר לקהל הרחב להתרשם מעורכי דין וממידת שביעות הרצון מהם על סמך חוות דעת שהתקבלו מלקוחות קודמים שלהם, וחוות הדעת מתוייגות בהתאם לתחומי העיסוק המתבצעים על ידי העורכי דין.

כמו כן, ניתן למצוא באתר מידע נוסף אודות עורכי דין, כגון: רקע אקדמי, ניסיון מקצועי, מידע כללי אודות העו"ד, גלריית תמונות, כתבות, סרטונים ועוד.

במידה ולא איתרתם עו"ד מסוים באתר LawReviews נשמח לשמוע על כך ולצרף אותו.ה (במידה וירצו בכך ויאשרו).

אופן איסוף חוות הדעת מהלקוחות: עו"ד שולח קישור ללקוחות באמצעות מערכת אוטומטית. עם קבלת ההודעה, ניתנת ללקוחות האפשרות לכתוב חוות דעת באופן מהיר ופשוט באמצעות כניסה לקישור המתקבל. כמו כן, לקוחות של משרד עו"ד יכולים לפנות ל LawReviews בכל עת באמצעות דף צור קשר באתר או באמצעות קישור "הוסף/י חוות דעת" בדף של כל משרד עו"ד ולהציג את החשבונית, כהוכחה של קבלת שירות מאותו משרד עו"ד. לאחר אימות החשבונית, תינתן לאותו לקוח אפשרות להשאיר חוות דעת על משרד עו"ד, אשר חשבוניתו אומתה על ידי LawReviews.

כלל חוות דעת המתקבלות במערכת LawReviews מתפרסמות באופן מהיר באתר ומופיעות בעמוד הפרופיל של העו"ד הרלוונטי.

לא ניתן להסיר חוות דעת ממערכת האתר, אלא באמצעות פנייה ישירה של כותב חוות הדעת למערכת LawReviews.

אנו מקווים כי אתר LawReviews יסייע לכל אדם לאתר את העורכי הדין המתאימים ביותר עבורו באמצעות מערכת אמינה לאיסוף חוות דעת וחכמת ההמונים, ובמקביל יסייע גם לעורכי דין לקבל את הלקוחות המתאימים להם ביותר.

ניתן לפנות אלינו בכתובת האימייל: info@lawreviews.co.il או באמצעות עמוד יצירת קשר באתר.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי בלבד ומהווה הבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים שאינם קשורים למפעילי האתר. המוצג אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי, ואין להסתמך עליו כייעוץ כאמור, אין להעביר תיעוד ומידע רגיש באמצעות האתר. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

LawReviews 2023 © כל הזכויות שמורות.