עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

דיני משפחה, ירושה, צוואות, גישורים ואפוטרופסות בכפר סבא וברמת גן

עורכי דין דיני משפחה

5.0

גירושין

גירושין - המלצות וחוות דעת על עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

לצפייה בפרופיל מלא של עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

לקביעת פגישה ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות משפטי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעורך הדין בלבד.

חוות דעת ודירוגים על עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן עו"ד לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

5.0

על סמך 3 חוות דעת

הוספת חוות דעת

הצג לפי תחומי עיסוק

גירושין (3)

דריה דבורצוב זמריב

, רמת גן

5.0

''אלי עשה גירוש. הייתי במצב קשה אבל הוא מקסים וממש עזר בכל בעיה

04.01.2024

תחום עיסוק: גירושין
עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

דריה תודה. כ עורך דין לדיני משפחה, עורך דין לדיני ירושה, עורך דין לעריכת צוואות, אני תמיד עושה כמיטב יכולתי. שמחתי לקרוא שהרגשת שאני עוזר לך. אלי לאון רייך, עורך דין לעריכת צוואות, עורך דין לעריכת ייפויי כוח מתמשך עורך דין לדיני משפחה ועו"ד עו"ד לדיני ירושה ולנושאים נוספים.

07.01.2024


א.ז.

, מעלה אדומים

5.0

''עו״ד אלי רייך מלאך!!! מלאך בדמות אדם. אדם סבלני, ישר, אכפתי, דואג, עוזר ומלווה עד הסוף. הרגשה טובה לכל אורך הדרך. תמיד עם סבר פנים יפות. דואג ומקצועי.

05.10.2022

עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

אמית יקר. עברנו יחדיו מאבק משפטי בתחום דיני המשפחה. התוצאה אליה הגענו מלמדת כי גישה סובלנית מביאה בסופו של דבר תוצאות ראויות. ללא שיתוף הפעולה מצדך, גם ברגעים קשים, ספק אם היינו מצליחים. תודה על הדברים החמים והמעודדים, שמדרבנים אותי לעזור גם ללקוחות אחרים בתחומים הרגישים של דיני המשפחה ודיני הירושה. אלי לאון רייך עורך דין לדיני משפחה דיני ירושה ועריכת צוואות וייפוי כוח מתמשך.

26.03.2023


א.ק.

, תל אביב

5.0

''אלי היקר היה זמין מהרגע הראשון , סבלני , ביקש להבין את התמונה המדוייקת על כל פרטיה ונתן את חוות דעתו אשר כללה את כל הסיכויים והסיכונים כדי שאדם שלא מגיע מהתחום יידע בפני מה הוא ניצב. העצות המיידיות שלו וגם אלו שניתנו בהמשך הפכו את ההתנהלות בתיק להרבה יותר קלה בשלב ההוכחות ובניגוד לעורכי דין אחרים בתחום המשפחה שעיקר עניינם, בטח בהתחלה, הוא רק הכסף ,אלי מהרגע הראשון התעניין בי ובתיק ובנתונים איתם יש לצאת לדרך ואת עניין גובה התשלום ואופי התשלום השאיר לסוף. הכל בהקשבה וסובלנות אין קץ ובזמינות שלא ניתן למצוא! כל אלו מביאים לערך מוסף גדול מאד בטח לאחר ניסיון מר עם עורכי דין אחרים בתחום ככ קשה ומכוער. אמליץ על אלי בחום לכל אחד ובטח ובטח לחבר קרוב !

20.12.2020

עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

עו"ד אלי-לאון רייך (רו"ח)

תודה. הצגת בפני תיק מורכב בתחום דיני המשפחה. שמחתי לקרוא על שביעות רצונך מתוצאות הליווי שלי אותך במהלך התיק והמצב הקשה שאליו נקלעת. אלי לאון רייך עורך דין לדיני משפחה דיני ירושה ועריכת צוואות וייפוי כוח מתמשך.

26.03.2023


לקביעת פגישה ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות משפטי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעורך הדין בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי בלבד ומהווה הבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים שאינם קשורים למפעילי האתר. המוצג אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי, ואין להסתמך עליו כייעוץ כאמור, אין להעביר תיעוד ומידע רגיש באמצעות האתר. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

LawReviews 2023 © כל הזכויות שמורות.