Site logo
עו"ד הילה וינטרוב

עו"ד הילה וינטרוב

דיני משפחה וגירושין בתל אביב - עורכת דין ומגשרת

עורכי דין דיני משפחה

5.0

תביעת משמורת על ילדים

תביעת משמורת על ילדים - המלצות וחוות דעת על עו"ד הילה וינטרוב

לצפייה בפרופיל מלא של עו"ד הילה וינטרוב

לקביעת פגישה ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות משפטי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעורך הדין בלבד.

חוות דעת ודירוגים על עו"ד הילה וינטרוב

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן עו"ד לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של עו"ד הילה וינטרוב

5.0

על סמך 5 חוות דעת

הוספת חוות דעת

הצג לפי תחומי עיסוק

תביעת משמורת על ילדים (5)

ע.ד.

, ראש העין

5.0

''עו"ד הילה וינטרוב, היא עו"ד מצוינת ששמה את הלקוח במרכז. עו"ד וינטרוב טיפלה בתיק שלי במסירות אין קץ, הייתה זמינה לכל שאלה או בקשה שלי וידעה לענות במקצועיות ובמהירות! עו"ד וינטרוב עבדה ללא לאות על תיק הגירושין הסבוך שלי גם הרבה מעבר לשעות העבודה, ועמדה בהבטחותיה פעם אחר פעם לעמוד בדד ליין הנוקשה (שהציבה לעצמה) ולהציג תוצרים הכי טובים שיכולתי לייחל להם במאבק המשפטי! מאבק שדורש לא פעם תגובות מהירות ומקצועיות. כאחד. אם אפשר לסכם במשפט, אז אציין ואשבח את עו"ד הילה וינטרוב שנותנת את היחס המקצועי מחד, ומאידך (ולעיתים לא פחות חשוב מהפן המקצועי) מלווה את הלקוח בבטחה לעבר הניצחון ועושה זאת ברגישות המתבקשת ביחס אמפטי, חם ובעיקר - אנושי. עו"ד טוב הוא עו"ד שעוזר ומייעץ ללקוח שלו לבחור בדרך הנכונה. גם אם הלקוח לא רואה או מבין זאת. וזאת בדיוק הילה. ממליץ בחום!!!

01.12.2020


ש.ס.

, תל אביב

4.8

''הילה היתה נוכחת בתיק שהתחיל בצורה פשוטה אך הלך והסתבך והגיע למקומות קשים ומרים. המקצועיות וקור הרוח שלה עזרו להתמודד עם הקשיים הללו של גירושין אשר מדוברים לעיתים נדירות מידי .

30.11.2020


א.צ.

, עפולה

5.0

''אז בתחילת המסע שלי בגיל 23 עם תינוקת בת חודש ואב שמתנער מאחריות פגשתי את עורכת דין הילה וינטרוב לאחר שקיבלתי עליה המלצה חמה מחבר קרוב . השיחה הראשונה הייתה כמו האור בקצה המנהרה בשבילי , הילה החזירה בי את התקווה אחרי שכבר נכנעתי לפרוצדורה והרמתי ידיים ! כל יום אני מודה לאל שהפגיש אותי ואת הקטנה שלי עם אישה ששמה את כל כולה עבורי ועבור התינוקת שלי ונלחמת בשבילנו ! אמליץ עליך בחום לכל היקרים לי

30.11.2020


ג.ח.

, תל אביב יפו

5.0

''קבלתי מהילה ליווי בתהליך ובהסכם גירושין. מעבר למקצועיות והשליטה בפסיקות הכי אקטואליה שסייעו משמעותית להכוונה, הילה היא קודם כל בן אדם שמסתכל על התמונה הרחבה לרבות רגשות הצדדים וסיייעה לי לחתור לפשרה במקביל להישגים החוזיים המאוד משמעותיים.

24.11.2020


ד.א.

5.0

''חריפה, יסודית, אנושית ומעורבת באופן מלא ומתוך אכפתיות. הייתה חלק מרכזי בהשגת הישג ראשוני ומשמעותי שתיקן עיוות גדול.

23.11.2020


לקביעת פגישה ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות משפטי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעורך הדין בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי בלבד ומהווה הבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים שאינם קשורים למפעילי האתר. המוצג אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי, ואין להסתמך עליו כייעוץ כאמור, אין להעביר תיעוד ומידע רגיש באמצעות האתר. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

LawReviews 2024 © כל הזכויות שמורות.