עו"ד שירלי גינזבורג

עו"ד שירלי גינזבורג

רשלנות רפואית וייעוץ משפטי בביטוח אחריות מקצועית רפואית

עורכי דין רשלנות רפואית

5.0

חוזים מול גורמים רפואיים (רופאים, מרפאות, בתי חולים, חברות רפואיות)

חוזים מול גורמים רפואיים (רופאים, מרפאות, בתי חולים, חברות רפואיות) - המלצות וחוות דעת על עו"ד שירלי גינזבורג

לצפייה בפרופיל מלא של עו"ד שירלי גינזבורג

לקביעת פגישה ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות משפטי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעורך הדין בלבד.

חוות דעת ודירוגים על עו"ד שירלי גינזבורג

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן עו"ד לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של עו"ד שירלי גינזבורג

5.0

על סמך 12 חוות דעת

הוספת חוות דעת

הצג לפי תחומי עיסוק

חוזים מול גורמים רפואיים (רופאים, מרפאות, בתי חולים, חברות רפואיות) (12)

ד.מ.כ.מ.

5.0

''עו"ד גינזבורג ליוותה אותי בתהליך התקשרות עסקית מול מוסד רפואי גדול להקמת מיזם חדש. כרופאה, כמו ודאי רבים מחבריי , לא היו לי הכלים להעריך מהן הסוגיות בעלות החשיבות בהתקשרות זו מבחינתי. מלכתחילה הוגש לי מטעם צד ב' מסמך "גנרי" ונדרשתי לחתום... עו"ד גינזבורג במסירות וסובלנות רבה הדריכה אותי בתהליך, בכלל זה הבהירה היבטים של ביטוח הפעילות, אי תחרות וחופש עיסוק. היא דאגה שבכל נקודה אקבל החלטה מודעת. מה הסיכון, מה סביר. היא אף תווכה את רצונותיי וקדמה מו"מ מול הצד השני מבלי שאני נדרשתי להתעמת או "לריב". נתנה עצה טובה ופרספקטיבה. היא זמינה, מקצועית, מנוסה, ישרה, ישירה, הוגנת במחיר, ומעל לכל -אנושית ואכפתית! זו היתה תקופה לא פשוטה עבורי של מתח ואי וודאות. לשמחתי עו"ד גינזבורג הייתה לצידי וסייעה לי להשיג מטרותיי תוך גידור הסיכונים. אני ממליצה עליה בכל פה לכל רופא או רופאה שצריכים ליווי משפטי עסקי או אחר. מודה לה מעומק הלב

25.06.2023


ד"ר נילי קרן

, רעננה

5.0

''שירלי ליוותה אותי מהרגע הראשון במקצועיות ואנושיות. היה חשוב לה קודם להכיר מי אני כאדם וכרופאה, ולהבין יחד איתי מה הצרכים שלי. שירלי סייעה לי בייצוג בהסכמי עבודה, ודאגה לשים את האינטרסים שלי במקום הראשון. הרגשתי בטוחה ובידיים טובות🙏

14.06.2023


ד.ע.ס.

, תל אביב

5.0

''עו״ד גינזבורג העניקה לי ליווי משפטי וביטוחי מקצועני ומדויק, המבוסס על נסיונה העשיר, והקפידה על יחס אישי ואכפתיות. הפגינה גמישות והקפידה על זמינות עבורי. היעוץ המשפטי היה עבורי קריטי, נתן מענה לכל עניין, וידעתי שאני בידיים טובות כששירלי לצידי. בנוסף, נתנה אוזן קשבת ותמכה בי בתקופה מאתגרת של התחלת מסלול חיים חדש. תודה.

13.05.2023


ד"ר אילנה לסקר - אא"ג ואסתטיקה

, תל אביב

5.0

''פשוט שירות מעולה. יש לשירלי את כל התכונות שלקוח מחפש: מקצועית ומצויינת אבל גם אנושית, זמינה, מבינה, אכפתית ונחמדה. אני ממליצה לכל רופא להתייעץ איתה לפני כל תחילת עבודה חדשה.

09.09.2022


ד"ר נמיר - כירורג פלסטי

5.0

''עו״ד גינזבורג ייצגה אותי כלקוח. היא מקצועית, יסודית, בעלת ניסיון רב, פועלת תמיד בתיאום מלא עם הלקוח, וכל זאת בשקיפות מלאה ואמינות בלתי מתפשרת. התהליך הוכתר בהצלחה ואין ספק שזה הרבה בזכותה.

15.08.2022


ד"ר הדר ישראלי

, תל אביב

5.0

''כשאתה מחפש עו״ד טוב אתה מחפש אדם שישמור עליך, יבין אותך, את השיקולים העסקיים והמסחריים ויידע לסכם אותם בשבילך, להילחם עבורך ולהגן עליך. שירלי היא שילוב של חדות, חריפות מקצוענות וחשיבה יצירתית, לצד היותה רגישה מאד, קשובה ביותר ונעימה. תודה שירלי על היעוץ המשפטי והליווי העסקי, את נדירה!

10.12.2021


ב.ג.ס.

5.0

''את עו"ד גינזבורג הכרתי מהכנסים הרבים בהם זכיתי לשמוע את הרצאותיה המדהימות לרופאים. ביום בו הייתי זקוק לייצוג במו"מ מול ארגון יוקרתי וחזק שביקש חתימה על חוזה דרקוני ולא גמיש, גיליתי עד כמה המקצועיות והידע של עו"ד גינזבורג נרחב וכולל את כל הפרטים הקטנים ביותר שיכלו להעמיד את עתידי המקצועי בסכנה . בזכות עו"ד גינזבורג כל הסעיפים הבעייתיים בחוזה שונו באופן המאפשר לי לעבוד שם ללא דאגה . מיועצת הכי מקצועית שיש , שירלי הפכה לחברה ושותפה לדרך . אני כל כך אסיר תודה לשירלי וממליץ בחום לכל מי שעוסק ברפואה , הסכמות מדעת , חוזים מול תאגידי בריאות וכל שאלה משפטית וביטוחית בתחום הבריאות לפנות לעו"ד שירלי גינזבורג .

03.11.2021


ד"ר יפתח גרציאני

, פתח תקווה

5.0

''את עו"ד שירלי גינזבורג הכרתי לפני כ 7 שנים בקורס אסתטיקה של הפנים, היא היתה היועצת המשפטית של הקורס והעבירה ההרצאות שהיו מקצועיות, פרקטיות ומרתקות. בכל תחום יש את המומחיות שלו ואין ספק שעו״ד גינזבורג הינה מומחית בתחום הרשלנות הרפואית והידע והניסיון שלה בניהול סיכונים ובביטוח אחריות מקצועית רפואית הופכים אותה ליחידה בתחומה ! אני מציע לכל רופא/מרפאה להעזר בשירותיה הייחודיים. עורכי דין מתחומים אחרים לא מכירים את הסיכונים ברפואה ובטח שלא את נושא הביטוח. לשירלי יש את השילוב הייחודי של המשפט הרפואי עם ייעוץ בביטוח- נושאים שכל גוף רפואי זקוק להם. מאז ההיכרות הראשונית אני נעזר בשורותיה בכל דבר הקשור בניהול מרפאתי לרבות חוזים עם רופאים העוסקים במרפאתי, חידוש פוליסת אחריות מקצועית לא תתבצע אלא רק לאחר אישורה של עו'ד שירלי גינזבורג וייעוץ משפטי שוטף. בעידן של ריבוי תביעות משפטיות עו"ד שירלי משמשת "קיר מגן" בפני כל צרה שעלולה להגיע , תמיד רואה צעד קדימה , כל התקשרות חוזית תעשה אך ורק לאחר אישורה של עו'ד שירלי . כל דבר שקשור בצמד המילים רפואה ומשפט, זה עו"ד שירלי גינזבורג. מדובר בעורכת דין מקצועית, יסודית, נעימה ויחידה בתחומה. אני ממליץ עליה בחום רב.

25.04.2020


ד"ר נועם חי

, תל אביב

5.0

''את עורכת הדין שירלי גינזבורג אנחנו מכירים בעולמות הכירורגיה הפלסטית והרפואה האסתטית מזה שנים מספר בהיותה מרצה מוכרת בכנסים ומפגשים בתחום האחריות המקצועית, ניהול סיכונים, טיפול בתביעות רשלנות רפואית, נזיקין וכיוב'. לאחרונה נעזרנו בשירותיה הטובים בכדי לגבש הסכם התקשרות ושיתוף פעולה מקצועי-רפואי בין מרפאתנו לבין בעלי מקצוע שונים שבכוונתנו להעסיק במסגרתה. עו"ד שירלי גינזבורג הרשימה בידיעותיה וכישוריה המשפטיים-מקצועיים ועזרה לנו לנסח היטב את הסכמי שיתוף פעולה אלו תוך ירידה מעמיקה לפרטים, הבנת סיטואציות טיפוליות מקצועיות מורכבות, יכולת סקירת סיכונים פוטנציאליים יעילה ומתן מענה משפטי ראוי ומלא למכלול הסוגיות העולות מכוח הסכמים אלו. שירלי הקדישה מזמנה וניהלה את מפגשי המו"מ הללו ביעילות ובנועם ותרמה לאווירה מכבדת לכל הצדדים המשתתפים. אנו רוצים להודות לה על שירותיה הטובים ולהמליץ בפניכם על התועלת הרבה שצמחה לנו מרתימתה לטובת גיבוש הסכמים אלו. שלכם בהערכה, ד"ר נועם חי, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית וסיגל חי, מנהלת המרפאה.

01.04.2020


ד"ר מאיר אבירם

, גבעתיים

5.0

''בנינו עם שירלי את הסכמי השכר שלנו. עבודתה התאפיינה ביסודיות וירידה לפרטים ברמה הגבוהה ביותר. הליכה לקראת הלקוח והבנה אמיתית של הצרכים הביטוחיים, המדיקו-לגאליים וגם הרגשיים של הצדדים החותמים על ההסכם. מומלצת.

15.03.2020


לקביעת פגישה ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות משפטי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעורך הדין בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי בלבד ומהווה הבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים שאינם קשורים למפעילי האתר. המוצג אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי, ואין להסתמך עליו כייעוץ כאמור, אין להעביר תיעוד ומידע רגיש באמצעות האתר. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

LawReviews 2023 © כל הזכויות שמורות.