עו"ד שירלי גינזבורג

עו"ד שירלי גינזבורג

רשלנות רפואית וייעוץ משפטי בביטוח אחריות מקצועית רפואית

עורכי דין רשלנות רפואית

5.0

הכנת טפסי הסכמה מדעת

הכנת טפסי הסכמה מדעת - המלצות וחוות דעת על עו"ד שירלי גינזבורג

לצפייה בפרופיל מלא של עו"ד שירלי גינזבורג

לקביעת פגישה ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות משפטי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעורך הדין בלבד.

חוות דעת ודירוגים על עו"ד שירלי גינזבורג

האמון שלכם זה הדבר החשוב ביותר ולכן עו"ד לא יכולים לשלם על מנת לשנות או למחוק את חוות הדעת.

ציון כולל של עו"ד שירלי גינזבורג

5.0

על סמך 9 חוות דעת

הוספת חוות דעת

הצג לפי תחומי עיסוק

הכנת טפסי הסכמה מדעת (9)

ד"ר שרון פינצי

, גבעת שמואל

5.0

''עו''ד גינזבורג נותנת יחס אישי ומקצועי ברמה גבוהה ומקיפה . מלווה בכל שאלה גם מעבר למסגרת העבודה שסוכמה . קבלתי ממנה ידע רב בתחום המשפט וניהול סיכונים . ממליצה בחום על שירותיה

13.08.2023


ד"ר דורינה קלש-רופאת עיניים ואסתטיקה

5.0

''עו״ד שירלי גינזבורג היא עורכת דין מובילה בתחומה. מספר 1 בתחום הרפואי. ביטוח, הסכמים, טפסי הסכמה מדעת ייחודיים, מקצועית, שירותית ונעימה. נעזרתי בה רבות, כל רופא ומרפאה חשוב שיפנו אליה לליווי שוטף וקבלת שירות בתחום . ממליצה בחום לכל רופא/ה ומרפאה לקבל את שירותיה.

25.04.2023


ד"ר אורלי פוזיילוב

, אשקלון

5.0

''עורכת הדין שירלי גינזבורג היא קודם כל בת אדם! מקצועית ,נגישה,רגישה,עניינית עם המון ידע ורצון לעזור ! לא מנצלת רגעי משבר! יודעת להכווין לייעץ והכל מתוך מקום של הכלה,ידע,ניסיון ויושרה מקצועית ! המשיכי כך מעריכה אותך מאוד 💖

21.11.2022


ד״ר זהבה לבר

, תל אביב

5.0

''עו״ד שירלי גינזבורג היא אחת המובילות בתחום הרשלנות הרפואית, הסכמות מדעת, בקיעה בתחום ביטוח אחריות מקצועית וניהול סיכונים. הכרתי את שירלי באחת ההרצאות שנתנה לאחת החברות העוסקות באסתטיקה רפואית , הרצאה שעסקה בתחום ניהול סיכונים והסכמות מדעת ומאד התרשמתי מהידע שעו״ד גינזבורג הפגינה והעצות הפרקטיות שנתנה לקהל הרופאים שנכח בהרצאה. בהיותה מרצה מבוקשת המתמקצעת בתחום ניהול סיכונים והסכמה מדעת פגשתי אותה גם בהמשך בלא מעט הרצאות אליה הזמנה ע״י חברות תרופות וקוסמטיקה העובדות עם רופאי העור ופלסטיקאים. בדומה אלי , לאחר כל הרצאה , רופאים רבים פנו לעו״ד גינזבורג ונעזרו בהמשך בשירותיה ועצותיה המקצועיים , במסגרת העבודה שלהם במרפאות עם קהל הלקוחות. אני למדתי ממנה הרבה והעצות שקיבלתי ממנה היו תמיד ענייניות ומועילות. לדעתי כל מי שעוסק ברפואה או במקצוע רפואי חייב לווי משפטי בנושאים של ביטוח אחריות מקצועית , ניהול סיכונים והסכמות מדעת ובנושאים האלה אין טובה יותר מעו״ד שירלי גינזבורג.

13.08.2020


ד"ר נועם חי

, תל אביב

5.0

''את עורכת הדין שירלי גינזבורג אנחנו מכירים בעולמות הכירורגיה הפלסטית והרפואה האסתטית מזה שנים מספר בהיותה מרצה מוכרת בכנסים ומפגשים בתחום האחריות המקצועית, ניהול סיכונים, טיפול בתביעות רשלנות רפואית, נזיקין וכיוב'. לאחרונה נעזרנו בשירותיה הטובים בכדי לגבש הסכם התקשרות ושיתוף פעולה מקצועי-רפואי בין מרפאתנו לבין בעלי מקצוע שונים שבכוונתנו להעסיק במסגרתה. עו"ד שירלי גינזבורג הרשימה בידיעותיה וכישוריה המשפטיים-מקצועיים ועזרה לנו לנסח היטב את הסכמי שיתוף פעולה אלו תוך ירידה מעמיקה לפרטים, הבנת סיטואציות טיפוליות מקצועיות מורכבות, יכולת סקירת סיכונים פוטנציאליים יעילה ומתן מענה משפטי ראוי ומלא למכלול הסוגיות העולות מכוח הסכמים אלו. שירלי הקדישה מזמנה וניהלה את מפגשי המו"מ הללו ביעילות ובנועם ותרמה לאווירה מכבדת לכל הצדדים המשתתפים. אנו רוצים להודות לה על שירותיה הטובים ולהמליץ בפניכם על התועלת הרבה שצמחה לנו מרתימתה לטובת גיבוש הסכמים אלו. שלכם בהערכה, ד"ר נועם חי, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית וסיגל חי, מנהלת המרפאה.

01.04.2020


אבי ונציה-יו"ר ארגון הקוסמטיקאיות בישראל

5.0

''הכרתי את עו"ד שירלי גינזבורג במסגרת קורס ניהול סיכונים אצלינו בארגון כשהייתי עדיין חבר בארגון. אין לי מילים לתאר כיצד חיי השתנו מאז בניהול הקליניקה שלי. אני מתנהל עם רשומות באופן מסודר,כל הטפסים שלי כיום מדוייקים כפי שצריך. בדקנו את הביטוח שלי שהסתבר ששילמתי לחינם והכיסוי לא היה מלא בכלל. כל מסמך היום אני מעביר מיד לשירלי לבדיקה כי איני סומך יותר על אף אחד. במסגרת תפקידי החדש כיו"ר הארגון גם שכרתי את שירותיה של עו"ד גינזבורג שתלווה אותי בנושא הסדרת הביטוח בעבור חברות הארגון.אין לי מילים לתאר את הנחישות של שירלי לפתור כל בעיה שעומדת לנו על הפרק,כל סעיף שאינו מתאים ומכסה היא דואגת לפרוט ולבסס אותו מתחילתו ועד סופו בצורה המקצועית ביותר. שירלי תודה שניכנסת לי ולמאות קוסמטיקאיות לחיים.שינית לנו את הניהול ואנחנו מרגישים/ות היום מקצועיים ובטוחים יותר. תודה עלייך. אבי ונציה יו"ר ארגון הקוסמטיקאיות בישראל.

24.02.2020


ד״ר גיא שרפי

, ראשל"צ

5.0

''עו"ד שירלי גינזבורג הינה עו"ד מבריקה וחריפה, חדה וברורה בדבריה, מקצועית ללא דופי בתחומה. מומחית ברשלנות רפואית מהמובילים בארץ. זמינה בכל עת, ומלווה רופאים במתן סיוע משפטי ככל שיידרש. בעלת ידע וניסיון רב בתחומה. אישיות מדהימה המוכחת בדרכיה הצנועות. הינה מובילת דעה, ובעלת שם , מעודכנת בספרות המקצועית המוצגת בהרצאות הנפלאות שלה בהן נכחתי. בתפקידי כרופא,כירורג פה ולסתות, עוסק בתחום האסתטיקה הרפואית ומנהל מקצועי בבי"ס להכשרת רופאים באסתטיקה רפואית, מזמין את עו"ד שירלי גינזבורג להשתתף בתכנית הלימודים של הקורס, בו היא מעבירה הרצאה בנושא רשלנות רפואית, ומקבלת משוב חיובי מצד הרופאים המתלמדים. ממליץ בחום על עו"ד שירלי גינזבורג, כעו"ד חזקה ומשפיעה בתחום בו היא עוסקת ועוד נשמע עליה רבות.

24.02.2020


ד"ר יוסי דיין

5.0

''חביבה מאד. מקשיבה מאד בסבלנות ולא ממהרת. מאד מאד מקצועית ולא מכופפת פינות. מוכנה לסייע ולא מסתכלת על הפונה כמקור להפקת כספים.

23.02.2020


ד"ר מימי ארנרייך

, קיסריה

5.0

''שירלי מקצוענית, מנוסה, חכמה, לא מפסיקה להתעדכן ולא מנוהלת אגו. האינטראקציה המקצועית עימה נעימה, השרות ואיכות עבודתה יוצאים מן הכלל. היא לעולם לא תשאיר קצוות פתוחים ותמיד תדאג לאינטרסים של הלקוח!! שלא כמו קולגות רבים אחרים היא התמקצעה בתחום ספציפי ואינה מתפזרת לכל אבר ממנו תוכל להרויח. כל אלו הופכים אותה בעיניי למספר אחת בתחומה!

22.02.2020


לקביעת פגישה ושאלות כלליות

השירות הניתן באמצעות האתר אינו שירות משפטי. תיעוד ומידע רגיש יש למסור לעורך הדין בלבד.

מדיניות ותנאי שימוש

המידע והתוכן המוצגים באתר זה מיועדים לספק מידע אינפורמטיבי בלבד ומהווה הבעת דעה סובייקטיבית מטעם צדדים שלישיים שאינם קשורים למפעילי האתר. המוצג אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי מקצועי, ואין להסתמך עליו כייעוץ כאמור, אין להעביר תיעוד ומידע רגיש באמצעות האתר. כל שימוש במידע באתר טעון בדיקה ואימות עם הגורמים הרלוונטיים. השימוש באתר ובתכניו הינה באחריותו הבלעדית והמלאה של המשתמש.

LawReviews 2023 © כל הזכויות שמורות.